O NAS

Nasza firma wychodzi naprzeciw wymaganiom projektantów wnętrz, architektów jak również indywidualnych klientów. Projektujemy, doradzamy, tworzymy wizualizację, wszystko po to, aby odpowiednio dobrane oświetlenie tworzyło spójną całość i przyjazny klimat.

Zapraszamy na spotkanie z naszymi stylistami, którzy pomogą zrealizować Państwa oczekiwania.

Świecąca żarówka w ciemności
Widok lamp sufitowych, które nie posiadają kloszy

Jesteśmy na rynku od

25
lat

Zapraszamy na spotkanie

Zapraszamy na spotkanie z naszymi stylistami, którzy pomogą zrealizować Państwa oczekiwania.

Jesteśmy młodą, lecz prężnie rozwijającą się firmą której dewizą jest wiedza, rzetelność, dbałość o klienta, a przede wszystkim oferowany produkt o najwyższej jakości.

Na bieżąco staramy się doskonalić ofertę, poszerzając ją o nowych producentów i podnosząc jej poziom utrzymując przy tym atrakcyjne ceny.

Zapalona żarówka

NASZ SALON OŚWIETLENIA

W naszym salonie otrzymają Państwo oprawy oświetleniowe do domu, ogrodu, biura, a także bogaty asortyment źródeł światła. Wykonujemy projekty, wizualizacje oraz specjalistyczne obliczenia, które pokazują sposób świecenia konkretnych lamp, tak  aby móc profesjonalnie doradzić ile lamp danego rodzaju powinno znajdować się w pomieszczeniu i jak powinny być rozmieszczone.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy szeroką gamę opraw oświetleniowych – od lamp w stylu klasycznym po nowoczesne w tym lampy wiszące, kinkiety, lampy stojące, lampy ogrodowe oraz lampy architektoniczne renomowanych polskich jak i zagranicznych producentów.

Zapraszamy

Służymy pomocą w jak najlepszym doborze produktów kierując się wymaganiami, oczekiwaniami oraz budżetem klientów. Bierzemy udział w wielu szkoleniach, by móc odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. Lampy proponowane przez naszą firmę zadowolą wszystkich tych, którzy cenią dobry smak i wyszukaną elegancję.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją lamp dostępną w naszym salonie.

Przewody

KONTAKT

(18) 441-52-40,
(18) 444-33-61

sklep@amperns.pl

ul. Paderewskiego 39,
33-300 Nowy Sącz

FORMULARZ KONTAKTOWY

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.