sklep
strona glowna o firmie oferta mapa kontakt
 
 
O firmie
Firma Amper została założona w 1991 roku, jako spółka cywilna. Wraz z rozwojem i rozszerzeniem się działalności zmieniła formę prawną. Od 2003 roku działa jako Przedsiębiorstwo Handlowe Amper spółka jawna.

Obecnie Przedsiębiorstwo współpracuje z czołowymi producentami i dostawcami branży elektrycznej obecnymi na rynku polskim, oferowane przez nas materiały są w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby przy zachowaniu umiarkowanych cen i utrzymaniu wysokiej jakości. Produkty oferowane
przez nas w sprzedaży spełniają normy europejskie i krajowe oraz posiadają niezbędne certyfikaty. W przypadku nietypowych zamówień gwarantujemy realizację w najkrótszym z możliwych terminów. Dysponujemy stanowiskami do odmierzania i cięcia kabli i przewodów, a także transportem samochodowym umożliwiającym realizację dostaw do klienta. Dbamy o dobre imię Przedsiębiorstwa, dlatego też przywiązujemy dużą wagę do obsługi klienta. Nasi pracownicy są systematycznie szkoleni w celu podwyższenia kwalifikacji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

Przedsiębiorstwo Amper to kompleksowa obsługa Klienta, szybka realizacja zamówień oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktów.

ZAPRASZAMY  
 
 
 
  
 
 
Strona główna O firmie Oferta Mapa dojazdu Kontakt   Copyright Firma Amper 2012
www.amperns.pl - Hurtownia elektryczna. Materiały elektryczne i osprzęt, o¶wietlenie - Nowy S±cz